[]

Fethiye

Merhaba! Eylül sonunda bir arkadaşımın düğünü için Fethiye'ye gideceğim. Hazır gitmişken tüm hafta sonu orada kalıp biraz gezeyim diyorum. Arabam yok ve denize girmeyi sevmiyorum o yüzden seçeneklerim biraz sınırlı galiba. Bir gün Saklıkent'e giderim diye düşündüm, sanırım otobüs ile ulaşılabiliyormuş, bir de merkezde dolaşır müzeye ve mezarlara falan giderim dedim. Bunun dışında tek başıma ve arabasız görülebilecek yerler, ya da yiyecek içecek tadında tavsiyeleriniz var mıdır? Teşekkürler!
 
Tüm gününüzü geçireceğiniz jeep safari turuna katılabilirsiniz. Eğlenceli oluyor ve bir çok yeri görüyorsunuz.


  • teknikekip  (05.09.19 10:45:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.