Üniversitede Zorunlu Ders

Arkadaşlar merhaba. Üniversitede 6. yılım ve okula gitmiyorum .Sadece tez projem kaldı ve onu da verip mezun olacağım.Fakat fakültede hiç almadığım bir ders zorunlu olarak gözüküyor daha önce seçmeliydi. 238 akts var şu an ve tezle birlikte 240 akts tutuyor. Bu zorunlu dersi ne yapmam gerekiyor ? başıma belamı açtı yani nedir ne değildir?Beni biri aydınlatırsa çok sevinirim.teşekkürler.

bizde benzer bir şey olmuştu, arkadaş muadilini alıp geçtiğini göstermişti.

kesin bilgi, yayabiliriz ama 1) bu 10 sene öncesinin bilgisi, 2) okullar farklı olacağından işleyiş de farklı olabilir, 3) okullar farklı olmasa bile mevzuat değişmiş olabilir.

fakülte sekreterliğine bir sorun.
  • cagdas donem kuramcisi  (05.09.19 01:45:41)
Öğrenciler okula girdiği yıldski müfredattan sorumludur. Sonraki değişimler öğrencinin alacağı dersleri etkilemez.

  • cek  (05.09.19 06:21:53)
cek +1
sekreterlige gidip sildireceksin. benim bu sekilde bir dersi sildirmisligim var seneleeer once..son sene onume bir matematik dersi daha cikartmislardi.

  • cooperr  (05.09.19 07:20:46)
valla ben 3. sınıftayken bize de bi ders eklenmişti. 8 dersten fazla dersi kalmış olan herkesi etkiliyodu. hatta fazladan 1 staj eklenen bölümler bile vardı.

  • tinky winky  (05.09.19 09:50:15)