[]

antalya çıralı ve kaş'da ne yenir ne içilir?

2 şer gün kalınacak.
özellikle yerli turisti öpmeyen makul ve lezzetli yemek yenecek mekan önerisi olan var mı?

bonus: şuraya git veya şurayı gezmeden dönme dediğiniz yerler de ayrıca kabul edilir.

 
kaş için ‘bi lokma’ restoran lezzetlidir. Meze tabağını tavsiye ederim doyurucudur.

Mekan olarak da muhtemelen planlarınız arasındadır ama kaputaş plajını -en geç 10.30’da orada olacak şekilde- tavsiye ederim. iyi eğlenceler şimdiden.
  • al sana nick it  (04.09.19 21:07:35) 
Cirali´da hicbir sey yok. Yemekler ciddi kotu. Yeme-icme kulturu yok, varsa da disarida iyi yeme-icme yok Antalya´da. Iki uc gercekten iyi restaurant var, digerleri ortalama alti. Neredeyse sahildeki ve o ana caddedeki her yerde yedik 2 yaz oncesinde. Benim ailem herhalde 10 yildir oraya gidiyor, onlar da daha bulabilmis degiller. Karakus´a gidebilirsiniz, karniniz doyar iste. Daha iyisi de orada yok saniyorum.

Cirali´da yeni mekanlardan oneri varsa, ciddiye alin.
  • buf-e kür  (04.09.19 21:29:55 ~ 21:30:26) 
Kaştan frida pubda hamburger yemeden dönmeyin.

Zaikaya mutlaka rezervasyon yaptırın.
  • kablelvuku  (04.09.19 21:45:24) 
Çıralı-yörük restoran
Kaş- Çınarlar pizza

  • intihar etsem de kendime gelsem  (04.09.19 22:00:07) 
Kaş da gizli bahçe miydi neydi öyle bir kebapçı vardı. f/p iyiydi. çarşıda dar bir yerden arkaya geçiyorsun bahçe içinde güzel bir yer.


  • sarcophagus  (08.09.19 23:28:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.