Sinirleri almak mümkün mü, hiçbir şeye sinirlenmeyen sakin

kalmayı her durumda başarabilen insanlar bu doğuştan mı sonradan mı kazandınız? Öfke beni çok yıpratıyor ara ara yenmeyi başarıyorum ama bu aralar yine kanımda dolaşıyor.

ben uzun zaman önce sinirlenmekten vazgeçtim. artık peygamber sabrım var. önceleri sinirden kendine zarar verecek hale geliyordum.

  • scudman1  (04.09.19 20:30:37)
Nasıl başardın?

  • for day to break  (04.09.19 20:32:16)
sadece küfrettiğin için 2 yıl hapis cezası aldığında gandhi'ye dönüyorsun.

  • rusd  (04.09.19 20:40:43)
Budizm bana çare oldu. Son 2 senede belki 3-4 defa sinirlendim.

  • JohnOakley  (04.09.19 22:22:22)
Trafikte sinirlenmeyen var mıdır acaba?

  • for day to break  (04.09.19 23:09:29)
bence aile/yetiştirilme tarzı etkili ve insanın içinden geliyor.

hiçbir şeye tahammül edememek ve sinirlenmek çok yorucu ve üzücü. benim de böyle her şeyin üst üste gelip depresyona sürüklediği zamanlarım oluyor. sarı kantaron çayı alıp içiyorum aktardan. bi halta yaramıyor ama sen deneyebilirsin.
  • olutaklidi  (04.09.19 23:17:58)