[]

şikayet siteleri nasıl para kazanıyor

şikayetvar.com mesela?
 
Şikayet edilen şirketler cevap vermek için, şikayeti sildirmek için para ödüyor.
Artı reklam geliri

  • neymis  (04.09.19 12:18:15) 
@neymis'in dediklerine katılmakla beraber API falan da veriyorlar. Bunun için de para ödüyorsun.

www.sikayetvar.com
  • chicha  (04.09.19 13:45:03) 
firmalar şikayetlere cevap verebilmek için üye olmak zorunda.
misal geçen ay buradan bir şikayet geldi ama üye olmadığımız için cevap yazamadık.

  • teritori  (04.09.19 14:06:21) 
sikayetvar'a cevap vermek için üye olmak zorunda değilsiniz. uygun bir mail ile şikayete cevap yazabilirsiniz. plus dedikleri üyeliğin artıları şikayet geldiğinde yayınlanmadan 24 saat içinde cevap vermenizi ve aksiyon almanızı sağlıyor. şikayet sildirme gibi bir şey mahkeme kararı yoksa olmuyor. öyle bir şey olsaydı şikayetvar'ı komple dava ederlerdi, para kazanmak için şantaj yapıyor diye.


  • zam sampiyonu domates  (04.09.19 15:59:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.