[]

Aktarmalı uçuş, yetişir miyim?

Merhaba, cumartesi 8.50 roma uçuşum var sabihadan, izmir- ist bilet aldık 05.50 -06.55 varış diyor. Sizce yetişir miyiz ? Rötar vs bi korkutmuyor değil, ama ikisinin de sabihadan olması yeni havalimanına göre büyük avantaj tabi.
 
sabah ilk uçuşlarda %99 rötar olmaz.


  • yukselen gunes evi  (04.09.19 01:26:19) 
sen kaçıracan o uçağı.


  • [GODDARD]  (04.09.19 01:27:57) 
Geçen izmir'de bursa'ya gece geldim. bursa terminalde neredeyse bir saatlik mola verdiler. Yollar bomboş, terminallerden yolcu almak zorundaysalar mecbur bekliyorlar. Varış saatine yetişirsiniz de istanbul'u bilmediğim için şehir içinden terminale ne kadar nasıl sürer yorumum yok.


  • black holes in the sky  (04.09.19 01:44:08) 
@black holes in the sky ikisi de uçak hocam ben mi anlattığınızı anlamadım acaba


  • garavel  (04.09.19 02:09:59) 
Sabihada 1 saat pasaport sırası bekledim 12 13 arasi


  • durgunfoton  (04.09.19 18:27:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.