[]

güneş gözlüğü seçimi

aldığımda ya bir yerlerde unutacak ya da masada süs olarak bırakacak olsam da artık 1 tane kalitelisinden almaya karar verdim. marka tarz merakım yok. sadece gerçek anlamda iş görsün. bazı güneş gözlüklerini takınca bile yine gözlerini kısan biriyim ancak bir arkadaşın güneş gözlükleri çok rahatlattı.

alırken nelere dikkat etmeli?
en uygun zaman nedir ? gerçi yaz bitti, indirime girmiştir/ giriyordur ama biraz daha mı bekleyeyim ?
emo ve atasun optik gibi yerler de yakınımda. başka nereler tercih edilir ?
f/p iyi ne tavsiye edersiniz?

 
Gözlük fiyatları düşmüyor yaz kış aynı hatta doların durumuna göre kışın yükselebiliyor da, o nedenle mevsim geçişlerini beklemene gerek yok. Araç kullanıyorsa polarize gözlüklere bakabilirsin, onun dışında n11 hepsiburada gibi sitelerde 800 liralık gözlüğü 200/300 liraya sattıklarını söyleyip insanların aklına çelmeye çalışıyorlar ama gözlük dünyası çok çetrefilli, orijinal mi değil mi anlayamayacağın replikalar üretiyorlar, o nedenle Atasun'dan al geç derim ben kendi adıma.


  • angelus  (03.09.19 23:28:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.