[]

Commodore 64 oyunlarından

Renkli renkli odalar vardı. Asansörle inip çıkıyorduk. Neydi o oyunun adı? Odalardaki bilgisayarları kurcalıyorduk vs.

şu sitede gezinirken aklıma geldi, meraklısı varsa
downloads.khinsider.com

 
Impossible Mission


  • nahtoderfahrung  (03.09.19 22:21:29) 
Yanıtı bilmiyorum ama öyle bi site paylaştın ki, oturup sabaha kadar dinlerim bunları, dinlerken de çocukluğumla konuşup ağlarım :)


  • msb  (03.09.19 23:58:24) 
aboo creatures 2 müziğini buldum burda, vay benim çocukluğum. sağol kardeş.


  • night train  (04.09.19 00:42:11) 
ben de 1 saat kapatamadım siteyi :) iyi dinlemeler


  • kendi helvasını kavuran zombi  (04.09.19 08:38:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.