[]

Klavyeci Aranıyor - Adana

Bir arkadaşın ricası üzerine yayımlıyorum, elçiye zeval olmaz:

"Ağırlıklı olarak 80-90'ların synth altyapılı parçalarını rock/metal formunda yorumlayacağımız bir repertuvar oluşturmaya çalışıyoruz. Klavyecimiz derslerine odaklanmak istediği için yeni bir elemana ihtiyacımız var. Orta vadede ufak tefek sahne alma düşüncemiz olmakla beraber hiçbirimizin asıl uğraşı müzik değil. Haftada bir veya iki prova için vakit ayırabilmeniz yeterli. Bizimle beraber kendini geliştirmek isteyenler dahil her seviyeden klavyeciye kapımız açık."

İletişim için aşağıya bir mail adresi bırakmanız yeterli olacaktır.

 
Tam benlik bir duyuru ancak adanada değilim:(


  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (13.09.19 14:54:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.