Kuşadası nı bilenler

Konaklamak için bir otel ayarladık .
Nereler gezilir .

Mesela Şirince vb .
Teşekkürler .

sirince demisken, efes'i de gezebilirsiniz tabi.

guzelcamli zeus magarasi ve dilek yarimadasi milli parki, ikisi de guzelcamli'da, milli parkin koylari cok guzeldir, su an en guzel mevsimi. benim favorim parkin en sonundaki koy. eger yurumekten hoslanirsaniz bir de kanyon var, yok biz deniz kum gunes sevmiyoruz derseniz eger, yoksa bu mevsimde bosverin, gidin deniz keyfi yapin, yaban domuzlarina dikkat edin, ortada yiyecek bir sey birakirsaniz gelip yerler.

iyi tatiller simdiden!
  • the end of time  (03.09.19 17:36:05 ~ 17:39:50)
zeus magarasi milli parka girmeden solda. arabayi park edip magaraya girisine kurduklari iskeleden bakip donmek toplam 15 dk. surer. yani ayri plan yapmayin magara icin. milli park guzel.

bir de degirmen var meshur, genisce bir alan, kafeler var, hayvanlar var, cocuklar icin minik tren var, giris ucreti var. yapacak baska sey olmadigi icin degirmen'e gidilebilir.
  • jimicik  (03.09.19 17:43:08)
-kuş kalesi
-kuşadası marina
-şirince (dolmuş veya özel araç ile ulaşım mümkün)
-jade beach clup
  • kanlakarisikyagmur  (03.09.19 21:35:58)