[]

implant için tekrar para ödeyecek miyim?

dişim çekildi ve implant tedavisine başlandı. implant için belli bir zemin oluşturuldu, kısa sürdü. kemiğin kaynaması bekleniyormuş.

bu işlemden sonra hatırı sayılır bir ücret ödedim. 2 ay sonra tekrar gideceğim ve dişi takacaklar. bu işlemden sonra tekrar mı ücret ödeniyor yoksa ilk ödediğim ücret tüm süreci kaplıyor mu?


 
Kliniğe bağlı. Baştan konuşmadınız mı bunları?


  • auroraaurora  (03.09.19 13:01:55) 
benim bildiğim ayrı ödeniyor ama kliniğe bağlı olarak değişiklik gösterebilir


  • all girls dream  (03.09.19 13:30:15) 
genelde ilk ödediğin ücret tüm tedaviyi kapsıyor. Pahalı bir şey olduğu için önden alıyorlar parayı.


  • somethinginthewayshemoves  (03.09.19 13:35:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.