[]

Kum dökme sancısı

Dün 18:00 itibariyle beni yerden yere vuran,gece 03:00 e kadar aciller de süründüren ve an itibariyle yine yamultmaya başlayan bu olayın ağrısını kesecek ot, karışım ıvır zıvır bilen birileri yardımcı olursa sevinirim
 
aynı durumdayım. bi-profenid ağrı kesici al.


  • Tears of Devil  (03.09.19 13:02:16) 
Ağrı kesiciler yardımcı olmuyor :/


  • 16f628a  (03.09.19 13:17:44) 
Bu durumda olan bir arkadaşıma gilaburu suyu önermişlerdi. İyi geldi. Sonra araştırdık aynı soydan olan kızılcık, turna yemişi suyu da yardımcı oluyormuş. Doktorunuza danışın, mevcut tedavinize engel olmayacaksa denenebilir diye düşünüyorum.


  • irene  (03.09.19 13:40:21) 
Evde olduğun zamanlarda kğveti sıcak suyla doldurup içine otur, dışardayken sıcak su torbalarını kullanabilirsin.
Gilaburu ağrıyı kesmez. Taşın parçalanarak düşmesine yardımcı olur derler ama çoğu kişide hiç bi işe yaramıyor.

  • yorgunpanda  (04.09.19 01:36:53) 
bi gün yine gündemimde kedi var. ismi büdü. bunlar mahallenin kabadayı kedisini iki yüz metreden görüp saklanan kediler. bu mahalle kapadayısıda bildiğin gibi değil patilerinin üstüne değil de bileklerinin üstüne basıp yürüyor. yüzünde faça izleri falan, belli bışuna korkmuyorlar çok leşi var. bu büdü bi gün nasıl bağırıyor var ya aklın almaz. koyduk kafesine gidiyoruz veterinere. ama nasıl bağırmak normalde sesi çıkmayan kedi mauuwww diye diye bi hal oldu. meğer taş düşürüyormuş. iyi gelen bir şey bulamadık sonu veteriner oldu. sende bi doktora görünmelisin bence.


  • [GODDARD]  (04.09.19 01:51:42) 
kırkbayır / kırkkilit otu dedikleri şöyle bir ot var, sulak yerlerde dere kenarlarında filan olur buralarda gezinmişseniz kesin görmüşsünüzdür.

img.haberler.com

bunun çayını yapıp içerler, saracoğlu önerisiydi, yakın arkadaşlarımdan birine de faydası oldu.
  • engelbert humperdinck  (04.09.19 02:25:37) 
Bütün gece acildeydim zaten Dr a gittim yani. Gilaburuyu hemen denedim plesebo etkisimidir bilinmez ama rahatlattı resmen. Sanırım bunun olayı idrar söktürücü olması,herkese önerileri için çok teşekkür ederim.


  • 16f628a  (04.09.19 21:41:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.