[]

Photshop vb çizim programları için

Sadece çizim programları kullanılacak bir notebook için iyi bir ekran kartına gereksinim var mı?
 
yok.


helpx.adobe.com

şurdan falan photoshop için bakabilirsiniz. gpu iyi olursa daha iyi ama daha hızlı bir çalışma sağlıyor. çok iyi gpu olmasa bile iyi bir düzenekte rahatça çalışırsınız.
  • viyana kangurusu  (03.09.19 10:39:30 ~ 10:41:52) 
hocam ekran kartına cok gerek yok da
ssd ye gerek var onu hatırlatmak istedim

  • kingcyrax  (03.09.19 12:00:01 ~ 12:00:11) 
komple iyi bir sisteme ihtiyaç var . işlemci, ram, ekran kartı iyi olmak zorunda . adobe sitesinde ki sistem gereksinimleri gerçekçi değil . o sistemle programı açarsınız ilk işlemde kaplumbağa hızı ile devam edersiniz.


  • 50promil  (03.09.19 14:49:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.