Hafta sonu için Dalaman uçuşumuz var

Fakat biz hala nereye gideceğimize karar vermiş değiliz.

Erkek arkadaşımla cuma akşamı gidiş, pazar akşamı dönüş şeklinde aşırı küçük bir tatil yapmaya karar verip Dalaman'a biletleri aldık ama seçim yapamıyoruz şu an. Göcek, Fethiye, Akyaka, belki Marmaris ve varsa önerebileceğiniz başka yerler seçenekler arasında. Havalimanından araç kiralayacağımız ve zamanımız çok kısıtlı olduğu için havalimanına çok uzak bir yer olsun istemiyoruz. En çok istediğimiz Kaş'ı eledik bu yüzden. En önemli şey temiz ve güzel bir deniz şu anda bizim için.

Özetle hem havalimanına çok uzak olmayacak, 2 güne değecek ve denizi çok güzel olacak bir yer düşününce sizce en mantıklısı nereye gitmek? Her türlü öneriye açığım Dalaman yakınlarındaki.

İyi de kaş uzak değil ki. 1,5 saat. Kaş’a gidin.

  • valentinov  (03.09.19 09:57:05)
Bencede kaş. ama gitmeden hotel rezervasyonunu yapin, yer bulmak zor.

  • VIPCH  (03.09.19 10:01:34)
Dalaman-Kaş arası 1,5 saat değil. Daha fazla sürmekte. Kaş güzel bir yer ama Dalaman’dan oraya gitmek mantıklı değil 2 günlük tatil için. Tavsiyem Fethiye tarafları. Marmaris de yine yakın sayılmaz. Ölüdeniz’e gidin. Yamaç paraşütü filan da yapabilirsiniz

Ekleme: Akyaka da olabilir. Orası daha sakindir diğer yerlere göre.
  • silah taciri  (03.09.19 10:28:55 ~ 11:01:20)
Gocek’ten tam gunluk tekne turu, sonra da fethiye.

  • kuehles blondes  (03.09.19 11:20:27)
-dalyan civarındaki koylar: yolu biraz kötü ama denizi baya güzel (aşı koyu, kargıcak koyu)

-göcek
-akbük koyu, yine akbük yolundaki irili ufaklı koylar (turnalı boncuk koyu, civardaki tek tük butik otellerin koyları)
  • givemesomesubstance  (03.09.19 11:27:43)
Kaş’ta evim var. İstanbul’da yaşıyorum. Focustan daha iyi bir araba hiç kiralamadım. Dalaman ev arası hiç 1:45 sürmedi.

  • valentinov  (03.09.19 11:49:12)