[]

Adana'da sabahtan öğlen 2'ye kadar ne yapılır?

Asker geliyor, Adana'ya selam olsun.

Kahvaltı yapmayı ve takılmayı düşünüyorum. Ciğer, muzlu süt vs yiyip içip saatim gelinceye kadar da serin bir kafede kahve içme düşüncem var.

Havalimanına 8'de ineceğim. Taksi kullanabilirim.
En son Adana İl Jandarma Komutanlığı'na gideceğim, Seyhan Nehri'nin doğusunda, Orman İşleri Fidanlığının hemen yanında.

Bana bir rota çizer misiniz?
Havalimanından çık, şuraya git kahvaltı yap, buraya git bunu dene, şurada kahve iç vs. gibi.
Valizim olduğu için yürüme seçeneğim yok maalesef. Taksi kullanacağım mecbur.

Herkese çok teşekkürler!

 
Gazipaşada kazım büfede muzlu süt içebilirsin. Yine o çevrede çok nezih kahve içebileceğim yerler var. Metro sineması diye sor gösterirler.


  • insomnia  (03.09.19 09:57:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.