[]

kedimin gözünde hafif kısıklık ve buğulanma

tek gözünde hafif buğulanma var bugün oldu herhalde bugün fark ettim çünkü sabah yoktu bile hatta akşama doğru oldu sanırım. 3. göz kapağı da biraz da içeride duruyor ve tek gözünü kırpıyor ara sıra. az önce sinek kovalıyordu o sırada tamamen açıktı iki gözü de ama normal dururken dediğim gibi durum.

şimdi sorum şu, yarın işe gidiyorum ve veterinere götürmem biraz zor. işe geç kalmam lazım. sizce bir gün beklemesi risk midir yoksa geç kalıp götüreyim mi?

not: geç kalabilirim çok büyük bir sorun olmaz. sadece kalmasam daha iyi.

 
ben olsam yarın sabaha kadar gözlemlerdim, bir kötüleşme varsa sabah götürürdüm vet'e


  • yuvarlanantencereninkapagi  (02.09.19 23:51:57) 
bir gün beklemesi risk değildir. o esnada çaylı pamukla güzelce silin.


  • bir garip melek  (03.09.19 12:56:44) 
akşam iş çıkışı ucu ucuna yetiştirdim veterinere. büyük ihtimalle darbe almış buraya birkaç gün gözlemleyin düzelme olmazsa getirin dediler.


  • acımasız gerçekler  (03.09.19 20:39:35) 
geçmiş olsun. yine çaylı pamukla silebilirsiniz. iyi gelir.


  • bir garip melek  (05.09.19 19:10:24) 
darbe almış gözüne bizim keko. iyileşti neredeyse tamamen. içine cin kaçmış gibi oradan oraya atıyor bütün gün evde olmadığımda kendini can sıkıntısından. üzüldüm valla.


  • acımasız gerçekler  (05.09.19 19:53:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.