[]

Nereye Gidelim?

Merhabalar,
Eylül’ün üçüncü haftası gibi iki kişi 2-3 günlük kısa bir tatil yapmak istiyoruz, deniz istiyorduk ancak bu yıl inanılmaz bir f/p karmaşası yaşıyoruz. Arabamız yok, çıkış noktası Ankara ve ulaşım uçak, tren veya otobüs ile gerçekleştirecek. Bir ara Karadeniz’e mi gitsek dedik o da extra turlar, sürekli hareket halinde olma ve turlar hakkında okuduğum olumsuz yorumlar sebebiyle elenmek üzere. İki kadın, Ankara’dan direkt ulaşımlı, ekonomik ve huzurlu, sakin bir tatil arıyoruz. Biraz mümkümsüz gibi gözüküyor ama yine de önerilerinize talibim. 
şunun gibi bir tur bulabilirsiniz bence.
www.artiyasam.com
bu sene foça'ya gittim, çok huzurlu güzel bir yer ama uçaktan sonra 2 saatiniz toplu taşıma araçlarında geçiyor.
  • kendi helvasını kavuran zombi  (02.09.19 21:29:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.