[]

tamamlayıcı sağlık sigortası değer mi ?

1200 ile 1400 arası fiyatlar çıkıyor, değer mi ? nelere dikkat etmeliyim ?
 
Yüksek. Değmez. Yaptıracaksan sadece yatarak tedaviyi seç.en azından yüksek maliyetli önemli bir hastalık geçirirsen faydalanırsın. ayrıca internetteki fiyatlar yüksek çıkıyor, sigorta şirketi müşteri temsilcisinden teklif almaya çalış.


  • alicandan  (02.09.19 19:34:43 ~ 19:35:49) 
çüş bireyselde ne kadar farklı ya fiyatlar. biz şirket çalışanlarına yaptırıyoruz allianz üzerinden 8 vaka limiti var, 70 kişiyiz öyle bin kişi fln da değiliz 500-600 civarında fiyat.


  • benaslinda  (02.09.19 19:40:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.