[]

Sirkeci'deki saatçiler

İnternetteki fiyatlarla kıyaslandığında buradaki fiyatlar nasıl oluyor?
 
saatçileri bilmiyorum ama fikir vermesi açısından işinize yarayabilir,

geçen ay firmanın n11 mağazasında 4300 tl olan kamerayı gidip dükkanından 4000e alalım dedik. adam dükkandaki kamerayı 4500e verebilirim ama n11'den sipariş verirseniz 4300 olur dedi. niye öyle olduğunu da anlattı (n11 karşılıyormuş vs.)

velhasılı dükkanda çayımızı içerken n11den siparişi verip mağazadan da kamerayı alıp çıktık.

hayat bazen çok ilginç
  • brkylmz  (02.09.19 23:35:44) 
nakitte pazarlık payı yüksektir. kendi becerinize göre baya yüksek olabilir.


  • fyodor fyodorovic  (02.09.19 23:45:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.