[]

Boğazda çıkan kabarcık

Selamlar Romalılar

Ağız içimde, boğazıma doğru su kabarcığı şeklinde sivilce gibi bir şey belirli aralıklarla çıkıp kayboluyor, haftada ortalama 2 defa gerçekleşiyor bu durum ve totalde 6-7 aydır süren bir durum.
Genelde sabah kalktığımda görüyorum ve öğlene doğru kendiliğinden geçiyor. Ağrı sızı veya bir rahatsızlığı yok fakat yutkunurken orada olduğunu hissettiriyor. Doktora gittiğimde gargara yap geçer dedi ama aylardır devam ediyor bu durum. Sebebi ne olabilir acaba.

Not : fotoğraf rahatsız edici olabilir

 
oraya bir virüs yerleşmiş ve dudağında çıkan siğilin benzeri bir yapı orada çıkıyor. belirli bir tedavisi yok. bağışıklık sistemin güçlü olur, spor yapar ve sağlıklı probiyotiklerle beslenirsen çıkmama ihtimali yüksek.

haftada 2 defa dikkat çekecek kadar yüksek bir sıklık. öğlene doğru da kendi kaybolmuyor. yediğin yemeklerden vs patlıyor ve sen fark etmiyorsun muhtemelen.
  • orpheus  (02.09.19 13:41:06) 
Oral seks ile hpv kapmış olmayasın? Partnerlerine bir sor istiyorsan smearları pozitif olan var mı? Gerçi güven olmaz alacağın cevaplara da. Bir profesöre git, gerekirse biyopsi alırlar


  • Bu vaka baya şi  (02.09.19 13:46:52 ~ 13:56:18) 
@orpheus Muhtemelen dediğiniz gibi öğlen yemeği sırasında patlıyor yemek yerken. 6-7 aydır bezdirdi gerçekten artık tedavi olarakta sadece tuzlu gargara öneriliyor. Ek olarak gece dişlerimi fırçalayıp tuzlu gargara yapıp yatıyorum. Bunu aksattığımda kesinlikle çıkıyor istisnasız.

@Bu vaka baya şi Oral seks çok uzun zamandır hayatımda yok ondan olacağını sanmıyorum, uzun bir dönem elektronik sigara içtim ondan şüpheleniyorum açıkcası
  • Bravefart  (02.09.19 14:27:05) 
Dişlerini fırçala.


  • ekrem abiniz  (02.09.19 16:04:28) 
Dişlerimi sabah akşam fırçalıyorum ama sigara içtiğim için pek bir faydası olmuyor maalesef.


  • Bravefart  (02.09.19 17:22:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.