Kindle bedelli askerlik

Işıklı kindle ım var. Yarın bedelliye Akseki jandarma birliğime katılacam. 18 gün. Model kindle paperwhite ilk çıkan model.

Götürsem izin var mı ?

Çaldırır mıyım ?

Götüreyim mi ?

Götürsem çaldırmamak için hep yanımda taşıyayım diyorum. İşe yarar mı ?

çalınabilir.
kilitleyebileceğiniz bir yer yok.
yanınızda her daim taşımak sıkıntı olur. zaten girişte bu ne derler. kabul etmeyebilirler.
  • biseysorcaktim  (01.09.19 22:31:04)
çalınma ihtimaline %80 veriyorum

  • KaraSakall  (01.09.19 22:33:17)
basılı kitap götür. macereya gerek yok.

  • AlsterWasser  (01.09.19 22:33:59)
Calinmasa bile ekranı falan kırılır çok hassas alet. Hiç gerek yok bence. Al 2-3 kitap anca okursun zaten

  • westblack  (01.09.19 22:34:59)
burdurda da bedelli yaptım, kuzenimin tavsiyesine uyarak kindle götürmediğim için çok pişman oldum, deli boş zaman oluyor orda çünkü.

  • blue rebel motorcycle club  (01.09.19 22:51:59)
Girişte kabul etmeyebilirler (gittiğin yere göre değişir bir standart yok kural açısından). Ama kabul ederlerse dolabı kitleyebilirsen bile çalınma olasılığı yüksek

  • cancoskn  (01.09.19 23:01:39)
ya bakmaya fırsat bile bulamıycan al bi kitap götür işte

  • dedim dedim de kime dedim  (01.09.19 23:13:50)
kindle ben de götürmedim ama gerek yok. 2 3 tane kitap götür, onları bitirince koğuştakilerle değiş tokuş yaparsın. 6 kitap okudum böyle bedelli süresince.

  • diyarbakir karpuzu  (02.09.19 00:22:46)
Karpuz +1

Ben götürürüm diye yanıma alıp akrabanın evinde bırakmıştım. . Dolaplar kilitli değil. Kindle hem iç cebine zor sığar hem de şarj etmesi dert olur. Başında beklemen gerekir vs. Götürme.
  • i ve been mistreated  (02.09.19 00:44:20)
kitap ağır geliyorsa orada da zaten birsürü kitap olur onları okusan, milletten kitap otlansan yeter.
hayırlı tezkereler...

  • theconqueror  (02.09.19 02:38:17)