[]

Konya Havalimanı - Adliye Ulaşımı

Merhaba,
Yarın Konya havalimanından Adliye'ye gitmem gerekiyor. Sizce nasıl gideyim taksi çok mu tutar?

Tramvay var gibi görünüyor ama direkt ikisi arası var mı?Sitesinde Selçuk Üni Tramvayı ve Adliye tramvayı ayrı ayrı görünüyor ama Adliye dediği nereden nereye belli değil.

Son olarak, tramvay varsa çok sürer mi?

çok teşekkürler

 
Tramvaya sakın binmeyin. Çok yavaş gidiyor zaten havalimanından tramvay geçmiyor.
Taksiyle gidin bence en iyisi o. Tüm yolu taksiyle gitmek istemiyosanız havaş’a binin, zafer-alaaddin civarında iner taksiye veya dolmuşa binersiniz.
Edit:havaşla kuleye kadar gidip ordan dolmuşa binerseniz adliyede inersiniz. Kule, havalimanından merkeze giderken zafer-alaaddin’den daha önceki durak.
  • megalomaniac  (01.09.19 18:36:20 ~ 18:40:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.