Versatil kalem önerisi

Çoğunlukla yazı yazmak için kullanacağım bir uçlu kalem alacağım, aradığım
özellikler;
Ele gelmesi (biraz büyük olması) - elim büyük
Ucunun yazarken kesinlikle hareket etmemesi (kaydırarak yazıyorum)
Ucunun içe girebilmesi (cepte taşımak için)

Şu an almayı düşündüğüm kalemler;
Pentel graphgear 1000 + kerry) birini alırsam diğerinide alacağım
Rotring rapid pro
Rotring 800
Scrikss Graph-x

Faber Castell Grip Plus serisi vardı.

  • KARA BOĞA  (01.09.19 05:45:42)
fazla kasmaya gerek yok, faber castell 2011 ideal olur. yillardir severek kullandigim bi kalem, su an masamda var bi tane.

rotring rapid de iyidir eger 0.5 alacaksan. 2011'in 0.5i yok sanirim.
  • icim urperiyor  (01.09.19 05:52:49)
2011'in içe giren ucu yok sanırsam, sabit kullanım için smash favorim zaten. Rapid çok hoş kalem denerken bir sıkıntı görmezsem muhtemelen onu alacağım teşekkürler.

  • pangeya  (01.09.19 06:01:27)
Scrikss graph z var bende güzel kalem ama metali soyuldu bayağı. Penteller iyidir. Tasarımdan ziyade kaliteli olmasına daha çok önem ver

  • avatar is back  (01.09.19 11:37:32)