Goz alti kapaticisi

Diorskin nude kullanan var mi? Lutfen olsun. Internetteki yorumlar tam aradigim sey ama blog olunca reklam da olabilir diye guvenemiyorum. Gercek yorumlar lazim. Cok ucuz degil, denemelik olarak alamam.

Ya da goz altini aydinlik gosteren, cok ince yapili ne urun var memnun kaldiginiz?

Lancome'un kapatıcısını kullanıyorum adını bilmiyorum ama spfli ve 15ml geçen sene 150 liraya sephoradan almıştım. Harika bir yapısı var incecik bir açık ton aldım aydınlık kalıcı ve çizgilere dolmuyor. Kesinlikle öneririm.

  • kullanıcıadımbuolsun  (31.08.19 23:20:20)
shseido aldım çok ince yapılı diye, ama hiç memnun kalmadım.
çok fazla ince olduğunda çizgilere doluyor bir de.

mac painterly'i hem far bazı, hem kapatıcı/aydınlatıcı olarak kullanıyorum göz çevresine, çok memnunum.
  • blatta hiberna  (01.09.19 03:04:52)