[]

imamoğlu'nun doğu ziyareti

ibb'nin sitesini homepage yaptım imamoğlu seçilince. ne zaman vivaldi'yi açsam ibb'nin sayfası açılır. yine açıldı, bir baktım her yer imamoğlu'nun doğu ziyaretiyle ilgili haberler, verdiği demokrasi mesajlarıyla vs. dolu.

ben bir yandan ekrem imamoğlu'nun mansur yavaş gibi takır takır iş yaparak sahada kendini göstermesinin doğru olduğunu, diğer yandan da pratikte chp'nin bir numarası olarak (kk falan hikaye, bu adam chp'nin bir numarası şu anda.) doğru bildiğini söylemesinde bir sakınca olmadığını düşünüyorum. sonra da diyorum ki, ibb'nin sitesinde ahmet türk'ün ne işi var? hdp'li olduğu için değil ha; ibb'nin sitesi orası ya, ondan. ne alaka yani. ekremimamoglu.com'da falan olsun, eyvallah da ibb'nin sitesinde olması saçma değil mi ya bu tür haberlerin?

siz? bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
Ben de anlamsız buluyorum. Şahsen çok fazla işi gücü olduğunu düşünüyorum, böyle bir ziyaretin amacını da anlamamakla beraber İBB’nin kurumsal yayın organlarında da yer bulmasını yadsıyorum.


  • giovanne  (31.08.19 22:56:31) 
Ruşen Çakır bugünkü yayınında şöyle dedi; doğudan oy alamayan Cumhurbaşkanı olamaz dedi. Bir de böyle bak CHP'li kardeşim.


  • olaylar olaylar  (31.08.19 23:05:48) 
Aptal olmadığı için cumhurbaşkanlığı yolunun kurt oylarindan geçtiğinin farkindadir diye düşünüyorum.


  • chavezding  (31.08.19 23:42:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.