[]

Amerika'dan ne getirilip satılırsa para bırakır?

Uçak bileti masraflarını bir nebze düşürebilmek için ne alınıp satılırsa para bırakır?

Eskisi gibi Apple ürünleri kar sağlamıyor. Dolar kurundan dolayı Türkiye fiyatları hemen hemen aynıya geliyor.


 
(bkz: valve index) ?


  • masseter  (31.08.19 19:55:31) 
O dönem bitti maalesef, eskisi gibi karlı ve mantıklı bir alım satım olanağı yok çok niş talepler dışında.


  • roket adam  (31.08.19 19:59:18) 
Kamera lensi, body, flash cok farkli fiyatlari. Cok satilanlardan bulup getirebilirsin.


  • bir ileti paylastim  (31.08.19 21:11:00) 
roket+1
Kuzenime av yaparken kullanmalık köpek takip cihazı getirmiştim. Aramakla bulunmayan bir şeydi mesela, fazla fazla komisyon verecek adamlar var fakat sen nereden bulacaksın. Bir de Amazon’a da parasını verince o kapına kadar getiriyor. Kim neden aracıyla uğraşsın.

  • catch the arrow  (31.08.19 22:50:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.