istanbul'da açık havada kitap okunabilecek sessiz bir yer neresi var?

sb.

avrupa ya da anadolu yakası olabilir.

teşekkürler.

seneler önce gülhaneye giderdim bir şeyler okumak için. hafta içleri pek kalabalık olmuyordu zaten, üst taraflara çıkıp çimlere yayılır takılırdım saatlerce. beyazıt camiinin avlusunda da hayli vakit geçirdim ama orası sessiz olmaz tabi. karikatür, dergi falan okuyordum orada. uzun zamandır ikisine de gitmedim son durumlarını bilemiyorum.

anadolu yakasında da moda sahilinde deniz kulübüne bakan tepedeki banklar güzel oluyordu gerek okumak gerek sevgili ile sessiz sakin oturmak için.
  • nrmnm  (31.08.19 13:12:47)
@nrmnm

yazdıktan sonra gülhane benim de aklıma geldi yalan yok. hafta sonu malum arap istilasını uğrar mı ciyak ciyak o yüzden tereddütte kaldım.
  • rahat ya  (31.08.19 13:16:43)
kumkapi, samatya, sariyer-tarabya arasi sahil kenari

  • mayeskuel  (31.08.19 14:59:19 ~ 14:59:54)
Ben Moda'ya gidiyorum, sabah saatlerinde güzel oluyor kitap okumak için

  • Mossy  (31.08.19 15:31:23 ~ 15:32:18)
Maçka parkı
piknik usülü masalı banklara kitap, gazete, mandala için boya kalemleri falan yayılıp saatlerce takılmalık bi yer

  • su olsam ates olsam  (02.09.19 16:59:55)
kurucesme parki

  • jimicik  (02.09.19 17:19:30)