[]

ielts'e hazırlanacak biri için...

ingiliz dili ve edebiyatı mezunu, daha önce yds'den 85 puan almış bir arkadaşım, ielts'e hazırlanacak.

daha önce yds hariç bir dil sınavına girmemiş. ielts'in formatını vs. biliyor, ancak kısa zamanda en verimli nasıl çalışılır onu araştırıyoruz beraber.

çorbada tuzunun olmasını isteyen, önerisi, tavsiyesi, bildiği kaynağı vs. olan varsa ne güzel olur.

teşekkürler şimdiden.

 
Iniliz dili ve edebiyati mezunu nasil 85 almis sasirdim. Neyse sinavin yds ile alakasi yok. Sinav formatini bilmesi yeterli kisinin zaten ingilizce bildigini tahmin ediyororum.

Malum ortamlardan Cambridge IELTS serisini bitirsin ve teknik taktik icin de ielts simon un web sitesine baksin bu kadar.

Ingiliz dili ve edebiyati mezunu olup overall 7.5/9 alamiyorsa da gitsin bolumu bastan okusun. Basarilar.
  • AlsterWasser  (31.08.19 10:35:31) 
zaten ing dil ve edebiyatı mezunuysa sadece şu site yeter de artar bile. direk sınavın formatına ve anahtar noktalarına değiniyor. ielts-simon.com


  • ismim ibrahim  (31.08.19 10:37:23) 
sadece
ielts-simon.com

  • jimjim  (31.08.19 11:18:45) 
teşekkürler.


  • avianthem  (31.08.19 21:59:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.