[]

Esenboğa-AŞTİ ne kadar sürer?

esenboğa'ya iniş 11:10, valiz alınacak banttan sonra aşti'ye gidilecek havaşla. aşti'den 13:00'te kalkacak olan otobüse yetişilebilir mi? teoride evet sanırım ama emin de değilim...
 
1saati geçmez. Kimlik kontrolleri olursa 15dk uzayabilir. Ama yetişirsiniz.


  • gatherer  (30.08.19 21:39:23) 
şimdi iki farklı tur var biri belko diğeri havaş.
belko şehir içinden yani kızılaydan ve Ankara garından gider havaş ise çevreyolundan.
sen madem AŞTİ ye gideceksin havaşa bin. ancak havaş ve belko nun kalkış saatleri farklı da olabiliyor aynı da. yani belko kalkıp giderken havaş 15 dk bekleyebilir.
  • hoot  (30.08.19 21:47:44) 
eğer uçağınızın kalkışında sıkıntı olmazsa ve 11.10da inerseniz rahat yetişirsiniz. havaş 50 dk felan sürüyor. havalaanından çıkınca orda oluyolar zaten ve araba dolar dolmaz kalkıyorlar. belirli bir saat yaklaşmadan da kalkabilir yani araba.


  • sonsuz  (30.08.19 22:03:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.