[]

zaandam mı volendam mı haarlem mi?

merhaba duyuru. amsterdam'ı gezerken bu 3 ünden sadece birisine zaman yetecek. giden varsa eğer ikisine de, hangisini tercih ederdiniz? ya da direk sıralama da yazabilirsiniz. :)
 
Eleme yapmak zor.
Kişisel sıralamam şöyle
Haarlem
Zaandam
Volendam
  • adwokat  (29.08.19 23:42:57) 
eger amsterdam'i gezmis olacaksan Haarlem'in cok da fazla bir farki yok, normal sehir iste. Zaandam ve Volendam cok daha farkli yerler. degirmenleri gormek istiyorsan Zaandam, balikci kasabasi diyorsan Volendam. eger vaktin varsa Volendam'dan Marken adasina vapurlar var. onlarla adaya da gidebilirsin orasi da guzel. benim tercihim
Volendam,
Zaandam,
Haarlem olurdu.

Tabi eger imkanin varsa Giethoorn hepsinden daha guzel ama hem Amsterdam'a 1.5 saat mesafede hem de arabasiz ulasimi cok zor.
  • crucio  (30.08.19 00:27:45) 
mevsimin, havaya bagli.
hava guzelse volendam, kotuyse haarlem.
zaandam direkt pas gecilir, zaanse schans civarinda yel degirmenleri var pek bir olayi yok. yeldegirmeni dedigin zaten her tarafta var.
  • whisky  (30.08.19 15:01:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.