[]

yetişin ankaralılar yemek meselesi!

Bu akşam 21.30 sularında Ankara Gar’ına varıyoruz. Arabamızda olacak. Çok vakit kaybetmeden yemek yememiz lazım çünkü acıkınca asabileşiyoruz.
Midpoint tarzı kafe restoran olabilir, pideci kebapçı lokanta olabilir. gar yakınlarında mutlaka gidin yemek yiyin dediğiniz adreslere ihtiyacım var. Park sorunu da yoksa mükemmel olur.
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.


 
tandoğan (anadolu) ankaray istasyonun tarfında anıtkabire giderken aspava var.
kazım karabekir tarafına geçersenzi köfteci şahin usta

  • 1917  (29.08.19 16:19:32) 
Loophole


  • kablelvuku  (29.08.19 16:37:57) 
köfteci şahin ustayı ben de tavsiye ederim.. ama izmirliyim ve oraya hiç gitmedim o ayrı :)


  • strobist  (29.08.19 16:40:10) 
koca ankara da azıcık bişeye benzeyen bi burası var; goo.gl
not: aspava denen saçma iç anadolu şeylerine gitme de istersen kuru ekmek ye.

  • Big bada bum bum  (29.08.19 16:43:42) 
ankara demek aspava demektir. vaktiniz varsa esat aspavaya uğrayın derim.


  • re noreno  (29.08.19 17:47:30) 
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim. Ankaralı dostumuz son dakika Mezzaluna’ya getirdi bizi rezervasyon yaptırmış sağolsun. Hatırına sabrettik :)
Söylediklerinizi bugün değerlendiriyorum. Emeğinize sağlık.

  • cliquot  (30.08.19 12:48:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.