[]

Küçükbakkalköy, Kozyayatağı, Bostancı Civarında 2+1 Kiralık Ev Arıyorum

Merhaba,

11 Ocak 2020 itibariyle dünya evine giriyorum. Kasım'ın sonu gibi başlıkta belirttiğim bölgelerden birinde kiralık ev tutmak istiyorum. Sahibinden'e falan ara ara bakıyorum ama rezalet şeylerle karşılaşıyorum hep açıkçası. Fiyat aralığım; 1500 - 2300 arasında olabilir. 0-4 yaş arası evler tercihimdir. Evini kiralamak isteyen arkadaşlar ya da tanıdığı olanlar varsa detayları konuşabiliriz. Bilginize.

ayrıca e-mail: hangikadir@gmail.com

 
o civarda o fiyata yeni bina mümkün değil bulamazsın, bodrum bile vermezler :)
ya maltepeye doğru kayacaksınız ya da min. 3000 liraya çıkacaksınız.

  • inancsiz deve  (29.08.19 13:08:37) 
bulur ya. İçerenköy-bakkalköy çevresi, biraz aşağılara inip fındıklı da yeni yapılan evler var 1500 liraya rahat bulur.


  • eazy  (29.08.19 15:03:20) 
küçükbakkalköyde çok rahat bulursun.
3+1 evde oturuyorum, 1900 tl kira veriyorum bakkalköyde.

  • teritori  (29.08.19 15:50:22) 
Uygun fiyata yeni binalar var ama korkunç derecede kötüler ne yazık ki.


  • hangikadirabi  (30.08.19 04:00:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.