Ciltteki renk eşitsizliği

Sorunu nasıl halledilir? Krem, maske, uygulama Vs, deneyip başarıya ulaştığınız herhangi bir şey var mı?

Medikal olarak madecassol ve bepanthol'ü düzenli kullanabilirsin.

Bunu vaat eden çok sayıda kozmetik ürünü de var. Düzenli kullanımda mutlaka fayda görürsün.
  • diffarentiationation  (29.08.19 14:09:18)
Ciltteki renk esitsizligi neden kaynaklaniyor oncelikle onu tespit ediyoruz. Gunes lekesi olabilir, yara izi olabilir, kirmizi sivilce lekeleri olabilir, yas ilerledikce olusan kahverengi lekeler olabilir. Sonra uygun icerigi seçip kullaniyoruz. C vitamini icerikleri cilt lekelrinde cok etkilir ama cok kuru ciltleri onerilmez. Retinol etkilidir ama cok genc ciltlere onerilmez. AHA asitleri kullanarak mikro soyulmalar yapilabilir. Ama bu yontem de cok hassas ciltlere onerilmez. Leke tedavisi de en az 6 aylik bi surectir. Gerek peeling maske gerek merkezlerdeki dermapen kimyasal peeling lazer tca vs uygulamalari yazin yapilmaz. Ciltte daha cok leke olusma ihtimali yuksektir cunku. Ksiin bile lekelerle savasta en onemli sey gunes kremi kullanimi. En iyi leke savasi yenilerinin olusmamasi cunku.

  • hindistan cevizi  (29.08.19 14:33:59)
retinol diyorlar genelde. kesin cozum az miktarda kullanilan light coverage fondoten.

  • hot potato  (29.08.19 16:47:26 ~ 16:47:45)