[]

Superonline Fiber yasaklı sitelere girme?

Hayatımda ilk defa superonline'a geçmek zorunda kaldım.

Modemden dns değiştirmeme rağmen hiçbir site açılmıyor bağlantı sıfırlandı hatası veriyor. Touch vpn denedim o da kullanılamıyor hiçbir siteye giremiyorum.

Bunun hiçbir yolu yok mu şaka gibi yahu superonline fiber kullanan hiç kimse şimdi wikipedia'ya hiçbir şekilde giremiyor mu?

 
www.wikizeroo.org

bu adresi bi dener misiniz?
  • kablelvuku  (29.08.19 11:44:23) 
merhaba, vikipedia için chrome'a wikizero eklentisini kurdum. laptop ile ister evimde superonline fiberden istersem de şirketin altyapısından her şekilde giriş sağlayabiliyorum.

bunun dışında opera'nın kendinden vpni var malum, o işimi görüyor.

+18 sitelere pek girmiyorum, ama gireceksem de (malum özel ihtiyaçlar vs.) telefondan vpn ile giriş sağlayabiliyorum.
  • cioz  (29.08.19 11:45:11) 
Pc'ye Opera tarayıcısını kurun kendi vpn'i var ücretsiz. ayarlar'dan aktif etmeniz gerekiyor önce


  • kitik  (29.08.19 11:57:44) 
bu çözümler işe yarıyor da yine de dns ayarlayıp kalıcı çözüm üretmek hayal sanırım. turknette veya ttnette niye böyle bir ekstrem engelleme yoktu onu anlayamadım.


  • inancsiz deve  (29.08.19 12:10:51) 
illaki ek vpn kullanıp gezinmek istiyorum diyorsan digital ocean üzerinden server satın alıp üzerine openvpn kurman lazım. o engellenemiyor.

bunun dışında browser üzerinden opera'nın vpni iş görüyor.
  • false pretension  (29.08.19 14:22:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.