[]

ankarada lazerle göz ameliyatı hastane veya doktor tavsiyesi

merhaba,

ankarada lazer ile göz ameliyatı olmak istiyorum.
iki gözüm de 4 derece miyop, astigmat bulunmamakta. uzun yıllar gözlük ve lens kullanıyorum ve işim gereği gün içerisinde sürekli bilgisayar karşısındayım.
öncelikle tavsiye eder misiniz? daha önce olanlardan tavsiye alabilir miyim?

asıl sorum ankarada git şu hastanede veya şu doktora ameliyatını ol diyebileceğiz hastane ya da doktor tavsiyesi var mıdır?

 
  • kablelvuku  (29.08.19 11:24:52) 
Benim 1. lazerimi Tunalı Hilmi Laserline Dr. Koray Budak; 2. lazerimi Dünya Göz Tunus Cd. şubesinde Dr. Umut Altuner yapmıştı. Şimdi baktım Keçiören şubesine geçmiş. İkisi de iyidir ama hastanede olmanı tavsiye ederim.

Git muayene ol, zaten ölçümler falan yapılıyor ve doktor fikrini söylüyor, elbette asıl karar sana kalıyor. En büyük risk gözün tekrar ilerlemesi. Onu da artık bir süre takip edeceksin. 30 yaş altındaysan olmayabilirsin mesela. 30 yaş üstüysen ol.
  • malheiros  (29.08.19 12:11:27 ~ 12:11:49) 
Koray budak


  • cedex  (29.08.19 13:40:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.