Son zamanlarda kefkene gittiniz mi? Nasıl bilirsiniz?

Hafta sonu sevgiliyle kafkene gitsek nasıl olur, denizinden memnun kalır mıyız? çevreden insandan yana bi sıkıntı yaşar mıyız?

İyi akşamlar teşekkürler

Geçen pazar oradaydım, iğrenç bi kalabalık var. Günübirlikçi dolu ve bu insanlar bölgedeki keko tipler. Aile de keko, sadece keko erkek olarak değil. Şemsiyelere çarşaf asmalar şalvarla takılmalar falan... Kerpe daha sakin olur dedik oraya gittik orası da öyle. Şezlong bulamadık öyle diyim.

Hafta içi belki okay ama sonu no, asla.
  • Bruce  (29.08.19 00:33:16)
karasu in kefken out

  • kablelvuku  (29.08.19 07:53:27)
2 metrelik dalgalarla sörf yapacaksanız evet. Ağustos bitince karadeniz iptal olur bilginiz olsun.

  • neysene  (29.08.19 16:45:22)