[]

Golden cinsi yavrumun sag gozunde surekli akinti var.

Yaklasik 5 6 aydir var. Hafif miktarda sulu. Bazen yumusak capak oluyor. Gozu kizarik degil. Gormesinde vs bir problem yok.

Sebebi ne olabilir? Vet gordu bisey diyemedi.


 
capagin rengi yesilimsi mi? benimkinde arada capagin rengi boyle olunca gozune bi sey kacmis diyodu. bi damla kullaniyodum oyle geciyodu. adini simdi hatirlamiyorum ama kopeklere ozel bi damlaydi.


  • pide  (28.08.19 21:04:15) 
@pide hatirlayabilir misiniz acaba :)


  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (28.08.19 21:35:28) 
Konjonktivit olmuş olabilir. Genelde kızarır ama kızarmayarakta enfeksiyon olabilir. Keşke önlem amaçlı bir damla kullansanız. Başka bir vet. Hekime daha gösterin bence.


  • nick konusunda kararsizim  (28.08.19 21:49:08 ~ 21:49:34) 
hatirladim valla suydu: encrypted-tbn0.gstatic.com ama once vete danisin bence.


  • pide  (28.08.19 21:51:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.