[]

Ankara diş hekimi tavsiyesi

Merhabalar,
Ankara’da diş taşı temizliği, beyazlatma, dolgu gibi işlemler yaptırabileceğim düzgün bir diş hekimi arıyorum. Çok pahalıca olmayan, güler yüzlü tatlış bir tanıdığınız varsa ben de kendisiyle tanışmak isterim :)))

Yer Çankaya bu arada.
Teşekkür ederim

 
www.viadent.com.tr - Okan Bey'den randevu talep ediniz. dünya tatlısı bir insandır, fiyatları da güzeldir


  • cemiyetinünlüsiması  (28.08.19 20:13:53) 
Huriye aydın var, şeker gibi bir hatundur ve işinin ehlidir.


  • giovanne  (28.08.19 20:17:11) 
Batıkent dental Dt Elif Peker Tunç


  • photo85  (28.08.19 23:53:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.