[]

Bodrum'dan Akyarlar akşam saatleri ulaşım?

Minibüslerin son saati kaç bilen var mı? Akşam 11-12 gibi taksi dışında ulaşım bulunur mu?
 
Tek vesait gidemezsiniz. Akyarlar bodrum son sefer 5.30da.

Akyarlardan turgutreise geçip oradan bodruma geçebilirsiniz.

Net saatler için muğla belediyesi web sitesine bakın.
  • kablelvuku  (28.08.19 19:11:10) 
Yazın yanlış hatırlamıyorsam 19.30'a kadar Akyarlar - Bodrum arası direkt minibüs var. Ondan sonrası için Turgutreis - Akyarlar arası mevcut aktarma ile gidebilirsiniz ancak yine son araç 23.00 civarı olması lazım dikkat edin.


  • Deathcomenearme  (28.08.19 19:54:52) 
bu ay saat 22:00 civarı akyarlar'dan bodrum'a direkt minibüse bindik. dönüşte kullanmadık ama bahsettiğiniz saat çok geç olmadığı için belki de vardır.


  • bir garip melek  (28.08.19 21:15:49) 
Taksi disinda cok fazla transferci var. sene basi 80tl idi turgutreis - merkez arasi.
Pazarlik yapilabilir.

  • janderzel zartanyan  (29.08.19 17:43:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.