[]

durulanmışlık hissi vermeyen duş jelleri

en iyi markaları almama rağmen bir türlü hemen durulanabilen bir çeşidine rastlamadım. o durulanmışlık, arınmışlık hissini almak için dünyanın suyu gidiyor. yok mu bir önerisi olan bu konuda?

bazı insanlar 10 dk'da duştan çıktıklarını söylediğinde şaşıyorum. 10 dk'da girip çıkıp nasıl "temizlenmiş" hissediyorsunuz kendinizi o da ayrı mesele?


 
Ben tam olarak bu sebeple defne sabunu veya zeytinyağı sabunu kullanıyorum. Saç ve vücut sabunlayip 10 dkda tertemiz çıkıyorum


  • JohnOakley  (28.08.19 17:00:40) 
Duru türk hamamı sabunu


  • coca cola  (28.08.19 17:01:21) 
çamaşır suyuyla yıkanan duydum. bu arada duşta 10 dk. gayet makul bir süre bence. yanı köpüklendin, saçını yıkadın, vücudunu yıkadın bitti işte. her gün yıkanırsan gayet temizsin.


  • alors  (28.08.19 17:01:53) 
Kaliteli kalıp sabun kullanmanızı öneririm.

Ayrıca benim de 10 dakikayı geçmez, fazlası su israfı. alors'un dediği gibi her gün yıkanıldığında gayet yeterli bir süre.
  • fotrsapka  (28.08.19 17:04:37) 
ben her gün duş alırım, saçları ise gün aşırı yıkarım. yani saç yıkamadan duş alıyorsam 5 dk filan sürer. saçları da yıkıyorsam 10 dk en fazla. daha fazlasında napılır ki. zaten yıkanıyor vücut her gün. sabunla, durula çık. haftada bir kese yaparsın en fazla kendine. inşaatta filan çalışıyorsan tamam da onun dışında bundan daha fazla ne yapılabilir ki temizlenmek için?


  • elorelia  (28.08.19 17:10:53) 
Duş jeliyle gibi gıcır gıcır durulanmış ve aşırı temiz bi his olmuyor. En son palmolive micellar güllü duş jelini aldım diğerlerine göre daha çabuk durulanıyor ve kaygan bir his bırakmıyor.


  • nick konusunda kararsizim  (28.08.19 18:17:03) 
sabun daha iyi. jel ne kadar durulansan da vücuda yapışıyor.


  • silver apple  (28.08.19 22:22:45) 
Sebamed yüz ve vücut temizleme jeli


  • kullanıcıadımbuolsun  (29.08.19 02:01:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.