[]

Trendyol yardım

2-3 ay önce pierre cardin bir çanta satın aldım trendyoldan. Fermuarı bozuldu. Ama garanti belgesi var. Pierre Cardin mağaza kabul edemiyoruz dedi. Nasıl bir yöntem izlemem lazım trendyolda?
 
Trendyolun “canlı yardıma bağlan” kısmından öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum.


  • bitse de gitsek  (28.08.19 17:56:09) 
twitterdan veya instagramdan trendyola yazin, geri donus yapiyorlar. belki bir cozum sunarlar.


  • the end of time  (28.08.19 17:57:46) 
Trendyoldan Mavi marka bir pantolon almıştım. Aylar sonra sorun oldu pantolonda. Mavi Trendyol’la görüşmemi söyledi. Trendyol müşteri hizmetlerini aradım, iade kodu oluşturup bana ürünü Mavi’ye gönderttiler. Birkaç gün içinde de ücret iadesi yapıldı. Yani iletişim kurmanız gereken yer Trendyol müşteri hizmetleri.


  • hrvl  (29.08.19 19:44:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.