[]

İyi Bir Ortopedist / Fizik Tedavi Uzmanı Önerisi - Beyoğlu/Şişli-Beşiktaş

Selamlar,

Spor yaptığım için zaman zaman kas, eklem vb. sakatlanmaları yaşıyorum. Spor yaralanmalarında iyi bir hastane ve/veya doktor arıyorum. Bu konuda öneriye ihtiyacım var.

Teşekkürler.

 
Tanıdığım bildiğim en iyi ortopedi uzmanı acıbadem bakırköy'de Ecmel bey. Ayrıca kendisi birçok sporcuya da bakıyor. Ne zaman gitsem kapısında ya bir futbolcu ya da baaketçi beklerken görüyorum.


  • nick konusunda kararsizim  (28.08.19 16:25:52) 
Spor hekimine görünmen lazım; Tolga Saka.


  • angelus  (28.08.19 16:27:15) 
fulya acıbademi öneririm


  • zaoaratu  (28.08.19 19:14:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.