sosyal medya da tanışıp sevgili/nişanlı/evli olan var mı ?

hangi uygulama da tanışıldı, ilişkiniz nasıl gidiyor ?
verilen cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

grindr. 2 yıllık bir ilişkim var.

  • redskull  (28.08.19 15:23:04)
2009'da Yonja diye bir site vardı orada tanıştık ve geçen sene Eylül ayında evlendik. 10 gün sonra 1 yıl olacak.
Hayatımın en mutlu yılıydı. Muhteşem bir eş ve muhteşem bir arkadaş. O karşıma çıkmasaydı muhtemelen çok zor evlenirdim. Çünkü ben çocuk ruhluyum ve karşımdaki insanın da böyle olması en azından tolere edebilmesi gerek. Evde şarkı açıp zıplayan bi tipim. O da öyle. Valla çok mutluyum nazar değmesin. Çok seviyorum. Her gün ona iyi ki beni buldun, iyi ki evlendik diyorum. Evlenmeden önce de kavga etmezdik. 10 senedir ciddi kavgamız 3 tane falandır. Evlendikten sonra 1-2 kere tartıştık sadece o kadar.
Bayağı ilişkimizi anlattım :D sorulsun diye bekliyomuşum.
  • matilda  (28.08.19 15:25:53)
@matilda senin adına çok mutlu oldum hatta okurken göz bebeklerim büyüdü :) daha da çok mutluluklar dilerim :)

@redskull aynı iyi dileklerim senin için de geçerli :)
  • john  (28.08.19 15:29:09)
Tinder, 7 aydır birlikteyiz, beraber yaşamaya başlıyoruz haftaya, ben ailesiyle tanıştım eylülde o da benimkilerle tanışacak inşallah. Ufukta evlilik yok ama ben hayatımı geçirmek istediğim adamı buldum.

  • bir nick var benden iceri  (28.08.19 15:30:22)
mirc, 7 yıllık bir ilişkim oldu. yeni dönem sosyal araçlarından henüz deneyimim olmadı :D :(

  • 9kuyruklukedi  (28.08.19 15:32:38)
@bir nick var benden iceri umarım ufukta güzel bir evlilik olur :)

@9kuyruklukedi yeni dönem uygulamalara da bir şans vermek gerek sanki :)
  • john  (28.08.19 15:34:38)
bi kiz arkadasim eski sevgilisiyle tinderda tanismisti. Tanistiklari sirada cocugun 6 yillik iliskisi vardi kiz arkadasim bunu sorun etmedi. Ilk 2 3 ay boyle devam ettiler. sonra cocuk sevgilisinden ayrildi benim arkadasimla 3.5 yil iliski yasadilar. Son 6 aylarinda da baskalariyla gorusmek istedigi cocuk ayrilip baristilar. Sonra da iliskiyi bitidiler. Ustteki iyi orneklerin yaninda aldatmali aldatilmali kotu bi ornek yazdigim icin de uzgunum.

  • hindistan cevizi  (28.08.19 15:34:59)
@hindistan cevizi hayatın gerçekleri ve diğer yüzü diyelim biz buna :)

  • john  (28.08.19 15:36:26)
tinder 15 aydir tanisiyoruz, gelecek ay beraber yasamaya basliyoruz.

  • baldur2  (28.08.19 15:41:48)
sözlük sayılır mı?

  • false pretension  (28.08.19 15:52:23)
ekşi'den 3 kızla sevgili oldum.

şimdiki ile 1.5 yıla yakın devam ediyor.
  • tinky winky  (28.08.19 15:56:23)
Facebook, popüler bilim sayfası, o sayfa kurucusu/içerik üretiyor, ben "beni redaktör alsanıza" diye sayfaya yanaştım, sayfa yöneticileri grubunda tanıştık. 2,5 yıl oldu, eylülde evleniyoruz.

edit: Teşekkürler ^^
Bir de ikimiz de eski nesil (baya 2000'lerin başı) sözlükçüymüşüz ve birkaç ortak tanıdığımız varmış aslında, sözlükte aktifken nasıl tanışmamışız hiç bilmiyorum.
  • kobuzchu kiz  (28.08.19 15:59:20 ~ 16:18:16)
@kobuzchu kiz güzel olmuş mutluluklar :)

@false pretension ne demek sözlük sayılır mı ? en çok sözlük sayılır :)

@tinky winky nice 1,5 yıllara :)

@baldur2 15 ay iyi bir zaman :)
  • john  (28.08.19 16:12:06)
Evlendik bizde. Tanışalı iki yıl olacak

  • all girls dream  (28.08.19 16:14:10)
Tinder da tanışıp 7 ay sonra evlendik. Şu an iki yıllık evliyiz ve 44 günlük bir oğlumuz var <3

  • somethinginthewayshemoves  (28.08.19 16:33:39)
ICQ'da tanışıp 5 yıl kadar görüşüp ayrıldık. Yaşımız küçüktü tanıştığımızda, değerini bilemedim :D

  • lcha  (28.08.19 16:45:53)
Biz 2013 yılında tesadüfen connectedtan tanışmışız ve 6 yıl sonra yine tesadüfen birbirimizi instagramda bulduk. Aynı evde yaşayacağız, hazırlıklar bitmek üzere.

  • ruhen hastayim ben  (28.08.19 17:00:22)
@somethinginthewayshemoves birinciliği @matilda dan hızla söküp aldın valla :) çokçok tebrik ederim :)

@lcha tecrübe kazandık diyelim :)

@ruhen hastayim ben ne güzel tesadüf olmuş :) tesadüfler iyidir :)

@all girls dream kısa ve öz yanıt diyorsun :) mutluluklar dilerim :)
  • john  (28.08.19 17:06:54)
sözlükten oldu da tinder ve benzeri sosyal medyadan olmadı hiç :)

  • false pretension  (28.08.19 17:24:08)
sozlukte tanisip 6 yildir evli olan tanidigim bir cift var.

  • xvyz  (28.08.19 17:30:02)
incisözlük. 9 sene oluyor, 6 senedir de evliyiz.

  • pide  (28.08.19 17:41:16)
@pide inci sözlüğe bir 10 puan gidiyor :) mutluluklar dilerim 9 yıl iyi zaman :)

@xvyz arkadaşlarına da ömür boyu mutluluklar dileyelim öyleyse :)

@false pretension sözlük candır :)
  • john  (28.08.19 17:48:44)
@john cok tatlisiniz. Darisi basiniza :)

  • somethinginthewayshemoves  (28.08.19 23:06:54)
Sözlük- 2 yıllık evlilik ;)

  • gergedan  (29.08.19 10:14:43)
2009'da Ekşi Sözlük'te tanıştık ama 6 yıldır beraberiz.^^

  • piremses  (29.08.19 11:03:59)
ekşiden sevgili yapmayan bir ben kalmışım sanırım :)

  • tughan  (30.08.19 00:07:24)