Partinin ömrünü tamamladığı nasıl anlaşılıyor?

akape için söylenip duruyor ya? kurucularından biri bile söylemiş. hala en çok oy alan parti nasıl ömrünü tamamlamış oluyor?

tarikatlara yandaşlarına paraları akıttıkları en büyük gelir kaynaklarını imamoğluna kaptırdılar bu düşüşün birinci evresi
ikinci evresi ekonomik kriz ve işsizlik heryeri sattılar kendiler refah içinde saraylarda yaşıyorlar oğlu torunu yurtdışında okuyor yandaş rektörler okul kadrolarını akrabalarını doldurmaya devam ediyor ülkede hukuk hiç bir alanda yok kadın cinayetlerine devam ediliyor insanların can güvenliği yok herkesin hayatı pamuk ipliğine bağlı ve yapanında yanına kar kalıyor ceza yaptırım hakimler tarafından uygulanmıyor devlet suçluya arsıza hırsıza hiç bir hukuk maddesini uygulayamaz oldu halk artik yavaş yavaş tek adam rejiminin bu ülkede devam edemeyeceğini ettikçe batacağımızı anladı bence
ayrıca tayyip ve yandaşları hala ne iş yaptıkları belli olmayan tarikatlara imamlara cemaatlere desteklerini devam ettirmeye çalışıyorlar onları ülkede barındırıp yaşatıyorlar bunun bu şekilde zaten bir yere varılamayacağı baştan beri belliydi
  • baknedicem  (28.08.19 13:32:28 ~ 13:34:23)
yani öyle ölçülebilir somut kriterler yok.

fakat artık insanlarda bu duygu hasıl olduysa ve sık dile getirilmeye başlandıysa artık işin sonuna gelindi demektir.
  • re noreno  (28.08.19 13:33:02)
Yenilmez imajlari yikildi. Verdikleri sözleri tutmadiklari icin güvenilirlikleri son buldu.

  • VIPCH  (28.08.19 13:49:14 ~ 13:59:35)
akp içinde kopmalar olduğu için. ali babacan, davutoğlu, abdullah gül vs. tayyibin etrafında kimse kalmadı ve en güvendiği kişiler onu sarsacak

  • olaylar olaylar  (28.08.19 14:12:06 ~ 14:12:24)
Su an yaşıyor ama çok ciddi hastalıkları ve bu hastalıkların üstünde gelebilme yeteneği yok. Ben bildiğim şekilde yaşarım diyor ama zaten bu hastalıkları oluşturan o yaşam şekli olduğu gerçeğini anlayamıyor.

  • prizmatik  (28.08.19 14:32:35)
Kemik seçmeni dahi propaganda kanallarinin (atv vb) propaganda kanalı, bir şahsa ait medya organinin insanlara kendisi ile ilgili doğru haber vermeyeceğini gördü.

Akp'yi ele gecirdigi medya bitirecek.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (28.08.19 14:43:47)
türkiye de partiler liderleriyle var. rte var olduğu sürece akepe her türlü var olur.

  • mikahakkinen  (28.08.19 14:49:10)
izmir yanıyor , neymiş efendim thk nın uçakları ile uçmak istemiyolarmış, thk nın uçakları uçuşa elveşirsizmiş, öylemiş böylemiş.

abi kaç senedir iktidarda olan parti,madem öyle niye bakmamışlar çaresine bu zamana kadar?

yani bunun niye böyle olduğu çok net ortada ama siz yine de söyletmeyin beni, anladınız zaten.
  • Fodera  (28.08.19 14:50:06)