[]

sağ kulakta geçmeyen uğultu ve çınlama -acil-

doktora gittim testler yapıldı, 2 freakansta diğer kulağa göre bir kayıp var (benim gördüğüm kadarıyla, 3. frekans da diğer kulağa yakın arada 5 gibi bir fark var) hoca meniere olabilir diyor ama bende hiç baş dönmesi mide bulantısı yok hiç olmadı. bu acaba ani işitme kaybı olabilir mi? öyleyse geç kalmıyor muyuz? ne yapmalıyım? hoca mr çekip 1 hafta sonraya randevu verdi. acayip paranoyaklaşıyorum ve gittikçe artıyor bu uğultu ve çınlama. az önce yataktan fırladım.
 
Öncelikle sakin ol ve internetten okumayı bırak. Benzer süreçlerden ben de geçtim, emin ol çok yakında daha iyi hissedeceksin. Bu süreçte aynı doktorun seni takibi önemli, doktorunu ara ve içine sinmeyen alanlara dair sorularını sor. Eğer doktora güvenmiyorsan testlerini al ve farklı bir doktora görün.AİK şüphesi olan durumlarda genellikle koruyucu olarak kortizon yaparlar fakat doktorun medikal hikayeni dinledikten sonra kortizonu uygun görmemiş olabilir, masum bir ilaç değil. İstanbul’daysan özelde doktor önerebilirim. Ne yazık ki devlet tarafında bildiğim bir doktor yok. Geçmiş olsun


  • daddy  (28.08.19 08:25:09 ~ 08:25:37) 
benzer durum bende de olmustu kortizon ignesi yapmislardi, cinlama ilk zamanlara gore baya azaldi ara ara yine oluyor ancak insan alisiyor ona devamli kafayi takarsan devamli cinlama duyuyorsun mesela bunu okuyunca kulaklarimin cinlamasini tekrar duyar hale geldim. daha once bir sey hissetmiyordum.


  • azeroth  (28.08.19 12:02:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.