[]

Xiaomi Airdots kulaklık kullanan?

Kullanan varsa bir kaç şey sormak istiyorum.

1- Ses seviyesi nasıl? Şuan Anker bluetooth kulaklık kullanıyorum mesela normal şartlarda son sesde dinlemem gerekiyor. Bana az geliyor.

2- Kulakta izolasyon nasıl? Örneğin kulağa oturttuktan bir süre sonra gevşeme oluyor mu? Yürürken veya kulak hafif nemlendiğinde falan gevşeme meydana geliyor mu? (Kulaktan düşme değil)

3- Eğer test ettiyseniz pili totalde ne kadar gidiyor (Şarj kutusuna koyup şarj etme haricinde)

Teşekkürler

 
Anker Xiaomi (bu kadar ucuz kulaklıktan) hem iyi ses, hem dış ses engelleme hem de pil bekleme.
Dışarı sesi kessin, sesi de iyi çıksın istiyorsan

Bose QuietComfort 35 Series II akacaksın
atla deve değil fiyatı
  • Corc  (28.08.19 08:13:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.