Modem Hk

Türknet'in verdiği vdsl modem 350 tl. Modemi letgo'dan almaya karar verdim ve orada 90-100 liraya modemler var(ttnet yazılı). Elektronik marketlerde sıfır olarak satılıyor bu fiyata. Yan sanayi midir, güvenilir midir? Kullanan var mı?

ikinci eli bilemem de turknetin modemi 350 liraysa ve dışarıda daha ucuzsa dışarıdan al geç.

  • sutlu nescafe  (27.08.19 20:24:40)
huawei HG658c aldım 90tl ye ikinci el, memnunum. üzerinde ttnet yazanlar bayağı eskidir, turk telekom yazanlar bir nebze tercih edilebilir.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (27.08.19 20:30:17)
vdsl2 desteklediğinden emin ol modemin.

  • paudi  (27.08.19 20:34:58)
VDSL2 desteğinden emin olmanızda fayda var, normal ADSL modem çıkarsa baya fark oluyor hızda.

  • roket adam  (27.08.19 21:27:23)
letgo dan airties 5650 al. 100-150 tl arasındadır. vdsl 2 destekler. ttnet yazılı olmayanlardan al.

  • Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilece  (27.08.19 22:03:18)
www.hepsiburada.com

200 liraya bunu al, ttnette modemde sorun çıkarsa delirtiyorlar.

geçen bir tenda modemde port yönlendirmem gerekti, teknik desteği de çok iyi.
  • tolga¿naber?  (27.08.19 22:33:23)
dediğin şekilde letgodan türktelekom yazılı aldık. vdsl2 özellikli olanlardandı. sorunsuz kullanıyoruz.

  • trajikomix  (28.08.19 00:24:01)
Kullanıyorum. Bunlar sözde iss kilitli oluyor. “Diğer isslerde kullan” seçeneğini tıklayınca arayüz ayarlarından açılıyor. Her hard resette bu kilidi kaldırmanız gerekiyor. Ve bazen modem özellik kısıtlı oluyor bunun için yapılacak bir şey yok.

Mesela bilgisayara ihtiyaç duymadan torrent indirme özelliğine sahip bir modemin bu özelliği kaldırılmış. Halbuki modem aynı modem.
  • filipis  (28.08.19 12:28:46 ~ 12:30:21)