[]

londra'ya gidip gelecek olan bir babayiğit var mıdır?

2 hafta kadar önce Londra'dan Istanbul'a gelen arkadaşıma gelirken bir fotoğraf makinesi aldırdım. Stansted havalimanından dönerken ne yapması gerektiğini anlamadığı için tax free formunu atması gereken posta kutusuna atmadı. Aldığımız ürünün vergisini ödemiş olduk ve bunu geri almamız için 90 gün içinde o posta kutusuna formu atmamız gerekiyor.

Var mıdır Londra'ya gidip gelecek birisi ? Bütçemiz dahilinde bir güzellik yaparız


 
Eğer gümrükten onaylandıysa şuraya mail atın.

taxfree.tr@globalblue.com
ypulat@globalblue.com

Ödemesini Türkiye’den alabilirsiniz.
  • Lim5  (27.08.19 15:40:39) 
10 eylülde Türkiye'ye geliyorum 24 eylülde stanstede dönüyorum, halledemezseniz ve yapılacak tek şey formu posta kutusuna atmaksa yardımcı olurum (istanbulda bana ulaştırmanız gerekiyor ama)


  • bir nick var benden iceri  (27.08.19 16:58:00) 
gümrükten onaylanmadığı için posta kutusuna atmamız gerekiyor, bu tavsiyeyi globalblue istanbul ofisinden aldık


  • owngoal  (27.08.19 18:53:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.