Yalova Kaytazdere Yüzmek İçin Uygun mudur?

10 yıl önce mayıs başında yüzdüğümde kimseler yoktu ve çok berrak görünüyordu. yakın zamanda tecrübe edeniniz var mı, hala temiz sayılır mı?

ek: yalova'da temiz, olabildiğince sığ ve az dalgalı alternatif var mı?

fıstıklı plajı derim. plajın ortasından geçen dere ile sol taraftaki liman arasında kalan bölüm.

  • duster  (27.08.19 11:39:01)
@duster dere çok soğutuyor mu plajı? suyu nasıl?

  • ete summera  (27.08.19 12:13:07)
Haftasonu gittim. Kaytazdere Saralkent'e. Gitmez olaydım, insanlar nasıl bu kadar pislik içerisinde yüzebiliyor anlamış değilim. İskeleden 1 kere atladım ve çıktım. Suyun dibi gözükmüyor ve kıyı yosun içerisinde.

Not: Doğma büyüme Karamürselliyim.
  • Lucidream  (27.08.19 13:55:16)
@ete: derenin suya en ufak bir sıcaklık katkısı (eksi olarak) yok. gemlik körfezinin en güzel denizi fıstıklıda.

  • duster  (28.08.19 08:44:32)