[]

Ev bulamamak :/

Bikaç gündür ev bakıyorum. Şöyle temiz düzgün, küçük olsa da olur falan ama bi türlü bulamıyorum. Sahibinden kiralık ev yok gibi bi şey. Bütçe 1500. Düzgün ve çok uzak olmayan, Anadolu yakasında sessiz sakin muhit önerisi var mı acaba?
 
Hacim bulursun da sessiz sakin bir yerde olmaz.


  • allah yazdiysa bozsun  (26.08.19 20:22:39) 
Altıntepe, Küçükyalı, İdealtepe civarına, minibüs yoluyla e5 arasında kalan yerlere doğru baktınız mı? Altıntepe sessiz sakin.


  • kobuzchu kiz  (26.08.19 20:34:58) 
Arkadaşım 2 ay once cikti yeni eve bulgurluda ev 5 yillik bina ev büyük 2+1 yeni boyanmis mutfak dolaplari banyo filan da yeni metroya da yuruyerek 3 4 dk. Kirasi da 1300 lira. Mahallesi de apartmani da insanlar acisindan fena degil. Ben de uskudarda oturuyorum marmaraya yakinim bizim mahalle de cok duzgun ama kiralar biraz daha yuksek.


  • hindistan cevizi  (26.08.19 22:58:58) 
ünalan


  • neo  (26.08.19 23:06:49) 
Aydınevler'de 2+1, 1 senelik yeni site içi (kapalı otoparklı), metroya 5-6 dk yürüme mesafesindeki eve 1500₺'ye eve çıktım (65 de aidat). Bu tarafa bakmanızı tavsiye ederim.


  • silverleaf  (27.08.19 09:10:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.